Crowdfunding R. Kirihio

We vragen aan alle donateurs en belangstellenden wie ons zou kunnen adviseren dan wel ondersteunen met het opzetten van een crowdfunding actie. Een inzamelingsactie die een kort verblijf mogelijk maakt voor een van onze vrijwilligers, Rachfri Kirihio om Nederland te bezoeken. Tot zijn 18e is Rachfri opgegroeid in Nederland (Amstelveen). Hij woont nu al 42 jaar op Papua en werkt voor Suluh Insan Lestari (SIL) te Jayapura. Onze stichting werkt nauw samen met SIL, waarbij Rachfri onderdeel uitmaakt van het educatieteam aldaar. Rachfri participeert in de onderwijs projecten die RSP en SIL gezamenlijk uitvoeren in de afgelegen gebieden van Papua. Een bezoek aan Nederland maakt het mogelijk om zijn ervaringen te delen met het bestuur van de Stichting RSP, lezingen t.b.v. donateurs en belangstellenden, bezoek aan de scholen die zich ingezet hebben voor geldinzamelingsacties (tablets en zonnepanelen), enz.

Indien u ons kunt ondersteunen en helpen dan kunt u zich wenden tot ons bestuur.

info@remoteschoolpapua.org.